Dhoma Juaj

Dopio Ekonomike

Dhoma Juaj

Dopio Ekonomike

Dhoma dopio ekonomike ka 1 krevat dopio. Dhoma ka ballkon dhe te gjitha lehtesirat e tjera si: frigorifer, tavoline, tualet, TV etj. per nje qendrim te rehatshem dhe relaksues.

Lehtesira

null

FRIGORIFER

null

TUALET

null

AJER I KONDICIONUAR

null

TV PLAZMA

null

BALLKON

Rezervo tani

GJEJ DHOMEN TENDE

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE