Ndjej shtepine tende

Hotel Baron

HOTELI ME I MIRE QE MUND TE GJENI

Ndjej shtepine tende

Hotel Baron

HOTELI ME I MIRE QE MUND TE GJENI

Hotel Restorant Baron eshte nje ndermarrje familiare e cila mundohet ne menyre te vazhdueshme te plotesoje deshirat edhe kerkesat e klienteve te saj. Hoteli yne ndodhet ne zemer te Shqiperise dhe gjendet ne nje zone karakteristike me nje harmoni te plote me natyren vetem 3 km nga qendra e Tiranes. I ndertuar ne vitin 1997 duke ruajtur arkitekturen tradicionale Shqiptare hoteli ka 4 kate dhe disponon 20 dhoma te cilat ndahen ne keto kategori: teke, dopio dhe familiare. Restoranti yne ofron kuzhine te pasur te fokusuar si ne gatimin tradicional shqiptare ashtu dhe ate europian, nje kuzhine e cila shpreh me se miri artin e te shijuarit. Ne urojme te kemi nderin t‘ju mirepresim se shpejti ne ambientet tona.

AMBJENTET TONA 

Jeto Si Nje Baron

Jeto Si Nje Baron

Ju zgjidhni

Dhomat Tona

NDJEHUNI KOMOD & SHIJONI QENDRIMIN TUAJ 

Ju zgjidhni

Dhomat Tona

NDJEHUNI KOMOD & SHIJONI QENDRIMIN TUAJ 

ATY KU MADHESHTIA MERR KUPTIM

Cfare Ofrojme

Cfare Ofrojme

Që nga viti 1997 me një arkitekturë tradicionale shqiptare.

Ndjehu komod

Bar & Restorant

ARTI I SHIJIMIT 

Ndjehu komod

Bar & Restorant

ARTI I SHIJIMIT 

CFARE OFROJME 

KUZHINEN ME TE MIRE

Ne Hotel Baron ju do te perjetoni atmosferen e ngrohte familjare, duke qendruar ne nje ambjent relaksues dhe duke shijuar ushqimet e shijshme qe ne ofrojme per ju. Pjatat tradicionale dhe mesdhetare te gatuara me delikatese nga shefi yne i kuzhines, do ta bejne qendrimin tuaj te paharrueshem.