Dhoma juaj

Dhome Dyshe

Dhoma juaj

Dhome Dyshe

Dhoma dyshe ka 2 krevate tek ose 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek. Dhoma ka ballkon dhe te gjitha lehtesirat e tjera si: frigorifer, tavoline, tualet, TV etj. per nje qendrim te rehatshem dhe relaksues.

Lehtesirat

null

FRIGORIFER

null

TUALET

null

AJER I KONDICIONUAR

null

TV PLAZMA

null

BALLKON

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE