Dhoma juaj

Dhome Dopio

Dhoma juaj

Dhome Dopio

Dhoma dopio ka nje krevat dopio, duke e bere te pershtatshme per nje çift. Dhoma ka ballkon dhe te gjitha lehtesirat e tjera si: frigorifer, tavoline, tualet, TV etj. per nje qendrim te rehatshem dhe relaksues.

Lehtesirat

null

FRIGORIFER

null

TUALET

null

AJER I KONDICIONUAR

null

TV PLAZMA

null

BALLKON

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE 

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE