Dhoma juaj

Dhome Katershe

Dhoma juaj

Dhome Katershe

Dhoma katershe ka 4 krevate tek ose 2 krevate tek dhe 1 krevat dopio. Dhoma ka ballkon dhe te gjitha lehtesirat e tjera si: frigorifer, tavoline, tualet, TV etj. per nje qendrim te rehatshem dhe relaksues.

Lehtesirat

null

FRIGORIFER

null

TUALET

null

AJER I KONDICIONUAR

null

TV PLAZMA

null

BALLKON

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE

Rezervo Tani

GJEJ DHOMEN TENDE